شرکت آموزشی آسمان بلند آموزش هرمز

مرکز آموزش هرمز امکان مشاوره و ارائه آموزش های فنی مهندسی، منابع انسانی و مالی و بازرگانی ، مدیریت صنایع ، روانشناسی و بهداشت و کلیه نرم افزارهای تخصصی به سازمان ها و شرکت های تراز اول دولتی و خصوصی و برگزاری سمینارها و همایش های داخلی و بین المللی، به پشتوانه تجربیات منحصربفرد، توان آموزشی و در اختیار داشتن گروهی از مجربترین اساتید و متخصصین، از سال 1400 در تهران آغاز به کار کرد.
این مرکز با هدف ارتقاء سطح کیفی دانش و مهارت های حرفه ای سازمان ها و شرکت های پیشرو کشور، در کنار همراهی با مدیران و کارشناسان ارشد، بر اساس لزوم پرورش منابع انسانی همزمان با ارتقاء با ثبات و دانش محور طرح‌های توسعه فیزیکی، در اجرای طرح‌هایی نظیر تربیت کارشناس، کارشناس ارشد و مدیر دپارتمان، حضور در نمایشگاه های تخصصی خارجی، بازدید از مراکز بین المللی در عالی ترین سطوح و رتبه بندی بین‌المللی و برگزاری موفق دوره های تخصصی و فوق تخصصی بر اساس معتبرترین و بروزترین استانداردهای بین المللی در گروه های مختلف آموزشی فعالیت می نماید.

بیانه ماموریت

مأموریت اصلی:
مدیریت، برنامه ريزی و برگزاري دوره ها ، سمينارها و کارگاه هاي آموزش‎ هاي آزاد مأموریت فرعی:
مدیریت، برنامه ريزی و انجام خدمات آموزشی مورد درخواست بخش ‎های گوناگون جامعه

ماموریت هرمز

ما می‌خواهیم هر فرد و سازمانی در ایران را توانمندتر سازیم تا دستاوردهای بیشتری کسب کنند

چشم انداز و ارزش ها

احساس توانمندی در محل کار چیزی است که همه کارکنان باید برای آن تلاش کنند. از جمله راه کارهای مفید جهت افزایش توانمندی کارکنان، ارائه آموزش های مناسب و مرتبط می باشد. با افزایش مهارت کارمندان و بالاتر رفتن سطح دانش کارکنان، علاوه بر بالا رفتن کارایی افراد، سازمان مربوطه نیز میتواند از مزایا داشتن افرادی کارامدتر بهرمند گردد.متأسفانه، بدون آموزش مناسب، این کار می‌تواند دشوار تر میگردد. وقتی کارمندان مهارت‌های مناسبی برای انجام کارآمد کار خود ندارند، چگونه می‌توانند احساس تعهد داشته باشند؟

از طریق آموزش‌های سازمانی، تیم‌ها می‌توانند بهترین عملکرد را داشته باشند. داشتن ابزار مناسب به کارکنان این آزادی را می‌دهد که خلاقانه مشکلات را حل کرده و کنترل کنند. یافتن روییکردهای خلاقانه حاصل از آموزش مهارت ها، باعث ایجاد حس مثبت توانمندی و قدرت در کارمندان و موجب افزایش انگیزه آنها برای کار مفید تر میگردد. آنها برای ایجاد تغییرات مثبت احساس توانایی و قدرت می‌کنند.

افزایش بهره وری، سود و کارایی
ابتکارات توسعه منظم می‌تواند به کارمندان باانگیزه و درگیر کمک کند. برنامه‌ها و چشم انداز آموزشی سازمانی با در نظر گرفتن کارکنان طراحی شده است. وقتی کارکنان متوجه شوند که بر یادگیری آن‌ها سرمایه گذاری شده، احساس مشارکت بیشتری می‌کنند و میزان تعامل آن‌ها با یکدیگر بالا می‌رود.

1- توسعه رهبران در تمام سطوح
از طریق توانمندسازی و افزایش مشارکت، وفاداری به دست می‌آید. سرمایه گذاری در یادگیری و توسعه کارکنان نشان می‌دهد که کارفرمایان نشان می دهد که کارکنان برای آنها ارزش قائل هستند. کارکنانی که به صورت حرفه‌ای و تخصصی پیشرفت می‌کنند به سازمان خود متعهد هستند و در آینده تبدیل به رهبران و مدیران تلاشگر بخش‌های مختلف سازمان خواهند شد.

2- نرخ گردش مالی کمتر
وقتی روند آموزش را ادامه دهید، باعث سود دهی بیشتر و توسعه شرکت می‌شود و کارمندان نسبت به کار خود احساس رضایت بیشتری دارند و کارکنان راضی، باعث کاهش گردش مالی می‌شوند. سرمایه شما درون شرکت حفظ می‌شود و تصاعدی سود خواهید کرد.

3- افزایش سازگاری در سراسر سازمان
آموزش سازمانی میزان جذب و حفظ استعداد را بهبود می‌بخشد. سرمایه گذاری در توسعه سازمانی نشان دهنده تعهد به کارکنان شما است و آن‌ها نیز در حین تعامل و آموزش سازگاری بیشتری با کار و محیط شرکت خواهند داشت.

دوره های مناسب بازار کار

منبع یادگیری معتبر

بهترین اساتید

مدرک بین المللی